Naposledy navštívené
počítadlo.abz.cz

Laserový dálkoměr STABILA LE-200....

Bazárek U Tří Králů

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek 9:00 - 16:00
tel: 608 038 008
cena:
2 699

INZERÁT JE PLATNÝ DO SMAZÁNÍ....Laser je v super stavu se zárukou 12měsíců
.
Reálné fotografie níže...
.
Laserový dálkoměr STABILA LE-200 je osvědčený dálkoměr s přesností měření ±1,5mm a dosahem až 200m. Optický hledáček umožňuje přesné zacílení i mimo interiér.

Laserový dálkoměr STABILA LE-200 se hodí pro měření vzdáleností nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Je totiž vybaven optickým hledáčkem, který dovoluje přesné a rychlé zamíření na cíl i v případě, že laserová stopa není, napřííklad z důvodu silného slunečního světla, pouhým okem vidět. Výkonná vnitřní paměť uchovává posledních 15 měření a navíc má vyhrozeno dalších 15 paměťových pozic pro uložení výpočtů. Velkou výhodou laserového dálkoměru LE-200 je funkce samospouště. Měření vzdáleností s časovou prodlevou značně zpřesňuje cílení při měření dlouhých vzdáleností.



Laserový dálkoměr LE-200 umožňuje kromě základního měření vzdáleností i výpočty ploch a objemu (kubatur) v místnostech. Navíc dálkoměr může pracovat v režimu průběžného měření délek s vyhodnocením maximální i minimální měřené hodnoty. Dosah laserového dálkoměru je 200 m s přesností měření ± 1,5 mm. Součástí je i orientační trubicová libela pro přesné měření vodorovných délek. Laserový dálkoměr má ve spodní části závit 3/8“ pro umístění na fotostativ. Dvě standardní baterie typu AA (1,5V) umožňují vykonat až deset tisíc měření. Při delší nečinnosti se přístroj laserový dálkoměr Stabila LE-200 automaticky vypne.



...možno poslat i na dobírku /stačí napsat jmeno,adresu,mail a telefon pro doručovatele a ihned posílám/ poštovné +199.-. . .. volejte v pracovni dny mezi 9 - 17hod... detailnější foto pošlu pře whatsapp ..jinak pouze sms nebo mail...diky za pochopení...

Také nabízíme...
Všechny uvedené ceny jsou vč. DPH

Nahoru