počítadlo.abz.cz

Mobilní klimatizace SAKURA STAC 15 CPA/NB950

Bazárek Na Harfě

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00
tel: 777 271 291
cena:
9 500

Mobilní klimatizace Sakura NB je jedna z nejvýkonnějších mobilních klimatizací na trhu. Jejími výhodami jsou moderní design a především její vysoký výkon chlazení 4,4 kW. Je vhodná pro prostory o velikosti až do 45 m2 a díky své snadnadné přemístitelnosti zvládne vychladit více menších prostor během jednoho dne.
Jejími hlavními funkcemi jsou chlazení, odvlhčování a ventilace. U této mobilní klimatizace odpadá starost s vyléváním nádržky na kondenzát, neboť přístroj ponechává vlhkost ve vzduchu a zabudovaná nádržka tak plní při chlazení pouze bezpezpečností funkci. Automatické odpařování kondenzátu zaručuje, že se jednotka sama nevypíná při naplnění nádržky (jako u starších modelů mobilních klimatizací), ale pracuje tak dlouho, dokud není v místnosti dosažena nastavená teplota.
S výkonem odvlhčování 2,6 litru za hodinu se mobilní klimatizace Sakura modelu NB řadí mezi výkonné odvlhčovače. Praskla Vám doma voda? Potřebujete vysušit koberec? Mobilní klimatizace je i v tomto případě Vašim ideálním pomocníkem.
Mezi další oblíbené funkce mobilní klimatizace SAKURA patří časovač a tím možnost naprogramovat si automatické zapnutí či vypnutí klimatizace v požadovanou dobu. Klimatizace je vybavena naklápěcími lamelami, které umožnují cirkulaci ochlazeného vzduchu. Pohyb vzduchu netvoří průvan, ale efektivně distribuuje ochlazený vzduch po celé místnosti. Směr proudu vzduchu lze nastavit stálým směrem nahoru nebo dolů.
Instalace jednotky je velice jednoduchá a intuitivní. Přístroj stačí zapojit do elektrické sítě a odvést horký vzduch hadicí skrze okno nebo otvorem ve zdi ven z klimatizovaných prostor. Přístroj se řadí se do energetické třídy A, čímž Vám zajistí maximální komfort a úsporu energie. Při výkonu chlazení 4,4, kW má téměř třetinový příkon - pouhých 1,65 kW. S ohledem na životní prostředí je v klimatizaci využíváno ekologické chladivo R410A.
Vlastnosti produktu
• Chlazení / ventilace / odvlhčování
• Časovač, tichý režim
• Jednoduchá instalace
• Dálkové ovládání
• Kolečka pro snadné přesouvání
Parametry produktu
Výkon:4 400 W
EER / COP:2,62
Příkon chlazení:1650 W
Provozní proud:7,10 A
Energetická třída:A
Hlučnost (otáčky -nízké/střední/vysoké):50/53/56 dB (A)
Napájení:220-240/1/50 V/fáze/Hz
Chladivo:R410A
Objem nádržky na kondenzát:4 l
Objem proudu vzduchu:450 m3/h
Příkon:1 650 W
Výkon odvlhčování:2,6 l/h
Vhodná pro prostor:do 45 m2
Pro prostory o rozměrech:do 100 m3
Hloubka:568 mm
Šířka:365 mm
Výška:775 mm

Také nabízíme...
Všechny uvedené ceny jsou vč. DPH

Nahoru